Regulamin
logo booksy

Nasi Partnerzy

W PODIS wierzymy, że w zdrowym ciele zdrowy duch, zdrowe stopy są jedynie podstawą zdrowego ciała, nawiązaliśmy więc współpracę z najlepszymi specjalistami w swoich branżach dla pełnego komfortu naszych pacjentów.

Dietetyk

50zł zniżki na pierwszą wizytę
mgr inż. Natalia Błachowska - Szczecin, Gryfino
Poradnia Natalii należy do ogólnopolskiej sieci poradnictwa żywieniowego DOBRY DIETETYK™. Dzięki temu posiada możliwość oferrowania usług na najwyższym poziomie zarówno pod względem merytorycznym, jak i jakościowym. Na co dzień współpracuje z doskonałymi fachowcami z branży oraz pokrewnych dziedzin, m. in. naukowcami, lekarzami czy trenerami. Tytuł specjalisty ds. Żywienia Człowieka i Dietetyki zdobyła kończąc studia na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Dietetyka od wielu lat jest jej wielką pasją, dlatego z przyjemnością, nieustannie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach konferencjach.
Adresy
Szczecin, Szkoła Rodzenia - Fundacja 'Macierzanka'
ul. Wacława Felczaka 16, 71-417 Szczecin
Gryfino, ul. Łużycka 87, gabinet nr 103(I piętro)
mgr Claudia Śliwińska
Claudia Śliwińska, z zawodu jest higienistką stomatologiczną, technikiem elektroradiologiem oraz nauczycielem praktycznej nauki zawodu w zakresie rentgenodiagnostyki. Na co dzień współpracuje ze szkołą medyczną ZCKZiU w Szczecinie, w której prowadzi zajęcia dydaktyczne i praktyczne na wydziale radiologii.
Adres
ul. Bartnicza 10a, 71-487 Szczecin

Stylista

10% zniżki na wybraną usługę
Aleksandra Markowska
Z wykształcenia jest fryzjerem, ukończyła szkolenia z zakresu koloryzacji, strzyżeń i podstaw koloryzacji oraz barberstwa. Do każdego klienta podchodzi bardzo indywidualnie, aby jak najbardziej sprostać oczekiwaniom. Nie boi się wyzwań ani szalonych pomysłów swoich klientow. Na codzień swoje usługi wykonuje w Studio L'or przy ul. Cedyńskiej 4. Zapraszamy serdecznie na koloryzacje, strzyżenia damskie, męskie, stylizacje włosów, różnego rodzaju pielęgnacje oraz konsultacje.
Adres
Salon L'OR ul. Cedyńska 4, 70-667 Szczecin